Προσωρινές Τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών Κλ. ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚHΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΠΕ16-ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημιουργήθηκε : Κυριακή, 31 Αυγούστου 2014 Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 31 Αυγούστου 2014

Σας κοινοποιούμε τις προσωρινές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ, κλάδου ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (μόνο από μετάταξη), κλάδου ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (και από μετάταξη), και κλάδου ΠΕ16-ΜΟΥΣΙΚΗΣ. Παρακαλούνται οι εν λόγω εκπαιδευτικοί, να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία τη Δευτέρα 01-09-2014 στις σχολικές μονάδες που αναγράφονται στους παρακάτω πίνακες.

Οι εκπαιδευτικοί που θα αναλάβουν υπηρεσία σε ομάδες σχολείων, θα αναλάβουν υπηρεσία στο σχολείο όπου θα υπηρετήσουν τις περισσότερες ώρες.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ