Πρόσκληση προς Εκπαιδευτικούς κλ. ΠΕ06-Αγγλικής Γλώσσας, κλ. ΠΕ07-Γερμανικής Γλώσσας, κλ.ΠΕ11 - Φυσικής Αγωγής, κλ. ΠΕ16-Μουσικής, κλ.ΠΕ19-20-Πληροφορικής και κλ.ΠΕ32-Θεατρικής Αγωγής Αποσπασμένων από άλλα ΠΥΣΠΕ-ΠΥΣΔΕ για Δήλωση Προσωρινής Τοποθέτησης

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημιουργήθηκε : Τρίτη, 02 Σεπτεμβρίου 2014 Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 02 Σεπτεμβρίου 2014

Καλούνται οι  παρακάτω εκπαιδευτικοί:

• κλ. ΠΕ06-Αγγλικής Γλώσσας αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και ΠΥΣΔΕ
  • κλ. ΠΕ07-Γερμανικής Γλώσσας αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΔΕ
  • κλ. ΠΕ08-Εικαστικών αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και ΠΥΣΔΕ
  • κλ. ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και ΠΥΣΔΕ
  • κλ. ΠΕ16-Μουσικής αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και ΠΥΣΔΕ
  • κλ. ΠΕ19-20-Πληροφορικής αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και ΠΥΣΔΕ και
  • κλ. ΠΕ32-Θεατρικής Αγωγής αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΔΕ
να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων για προσωρινή τοποθέτηση από σήμερα, ημέρα Τρίτη 2 Σεπτεμβρίου 2014 μέχρι και ΑΥΡΙΟ, ημέρα Τετάρτη 3 Σεπτεμβρίου 2014 (έως 16:00).

Η υποβολή των δηλώσεων τοποθέτησης θα γίνει αποκλειστικά και μόνο ηλεκτρονικά, συμπληρώνοντας τη φόρμα που διατίθεται για το σκοπό αυτό στον παρακάτω σύνδεσμο:

Διευκρινίζουμε ότι όσοι εκπαιδευτικοί επιθυμούν να δηλώσουν ομάδες σχολείων σε κάθε επιλογή τους θα επιλέγουν όλα τα σχολεία που περιλάμβάνει η εκάστοτε ομάδα.

Όσοι εκπιδευτικοί είναι αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και έχουν υποβάλει δήλωση προτίμησης (Πρόσκληση 28 Αυγούστου 2014), μπορούν να υποβάλουν εκ νέου δήλωση εφόσον το επιθυμούν.

Επισυναπτόμενα:

Πίνακας Λειτουργικών Κενών κλ. ΠΕ06 - Αγγλικής Γλώσσας