Ενημέρωση για τους Αναπληρωτές Εκπαιδευτικούς κλ.ΠΕ61-Νηπιαγωγών και κλ.ΠΕ71-Δασκάλων Ειδικής Αγωγής

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 10 Σεπτεμβρίου 2014

Καλωσορίζουμε τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς κλ. ΠΕ61-Νηπιαγωγών και κλ. ΠΕ71-Δασκάλων Ειδικής Αγωγής που έχουν τοποθετηθεί στο ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας και τους καλούμε να υποβάλουν αίτηση ανάληψης υπηρεσίας και δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων στα γραφεία της Δ/νσης, στο Ηράκλειο Αττικής, Ανάφης και Σαντορίνης (Ισόγειο, Είσοδος από την οδό Αγίων Αποστόλων), τις παρακάτω ημέρες και ώρες:

• Την Πέμπτη 11-09-2014, από τις 13:00 μέχρι τις 15:00
  • Την Παρασκευή 12-09-2014, από τις 10:00 μέχρι τις 13:00
  • Τη Δευτέρα 15-09-2014, από τις 10:00 μέχρι τις 13:00

Παρακαλούνται οι ημέρες και ώρες να τηρηθούν αυστηρά για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας και προκειμένου να αποφευχθούν οι άσκοπες καθυστερήσεις. Αναρτούμε πίνακα με τα απαραίιτητα δικαιολογητικά και τα σχετικά έντυπα προς διευκόλυνση των εκπαιδευτικών.

Σας κοινοποιούμε σχετικά τους πίνακες με τα λειτουργικά κενά, επισημαίνοντας ότι οι εκπαιδευτικοί Ειδικής Αγωγής θα τοποθετηθούν κατά προτεραιότητα σε ειδικά σχολεία, σύμφωνα με το υπ'αριθμ. 133647/Γ6/25-8-14 έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ.

Επισυναπτόμενα:

Πίνακας με τα απαραίτητα δικαιολογητικά

Ατομικά στοιχεία ΕΑΕ

Αίτηση αναγνώρισης προυπηρεσίας