Ανακοίνωση τελικών πινάκων υποψηφίων Δ/ντών-ντριών Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας μετά την εξέταση των ενστάσεων

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 09 Ιουνίου 2015

Σας κοινοποιούμε το υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.11.4/4947/09-06-2015 έγγραφο της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας σχετικά με την αριθ. 2/9-6-2015 συνεδρίαση του Διευρυμένου Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας και ανακοινώνουμε τους τελικούς πίνακες επιλογής Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων 2015 όπως διαμορφώθηκαν μετά την εκδίκαση των ενστάσεων:

Πίνακας υποψηφίων που πληρούν τα τυπικά προσόντα συμμετοχής στη διαδικασία επιλογής

Πίνακας αντικειμενικών μορίων κατά φθίνουσα σειρά και ανά σχολική μονάδα

Πίνακας αντικειμενικών μορίων κατά φθίνουσα σειρά και ανά υποψήφιο εκπαιδευτικό

Αναλυτικός πίνακας μοριοδότησης της επιστημονικής-παιδαγωγικής συγκρότησης και κατάρτισης των υποψηφίων