Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσεων με επιλογή εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για την κάλυψη θέσεων εκπαιδευτικού προσωπικού στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Σας κοινοποιούμε το υπ' αριθμ πρωτ. Κ1/113736/15-07-2015 pdf έγγραφο της Γ.Γ.Δ.Β.Μ. του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ, σχετικά με την πλήρωση θέσεων εκπαιδευτικών μέσω απόσπασης στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας.
checkΟι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση υποψηφιότητας για τη διαδικασία επιλογής εντός αποκλειστικής προθεσμίας η οποία άρχεται από 15 Ιουλίου 2015 ημέρα Τετάρτη και λήγει 21 Ιουλίου ημέρα Τρίτη.

Οι αιτήσεις και τα αντίστοιχα δικαιολογητικά υποβάλλονται μέσω ταχυδρομείου, ταχυμεταφορά ή αυτοπροσώπως στη διεύθυνση και τις ημέρες και ώρες που αναγράφονται στο επισυναπτόμενο έγγραφο και αποκλειστικά μέχρι την καταληκτική ημερομηνία, ήτοι 21-7-2015 και ώρα 15.00 μ.μ.