Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή υποψηφίων στη διαδικασία πλήρωσης θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Π.Ε. Γ΄ Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Σας επισυνάπτουμε το με αριθμ. πρωτ. 6424/24-8-2015 pdf very small έγγραφο της Διευθύντριας της Διεύθυνσης Π.Ε. Γ' Αθήνας για την πλήρωση θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων Γενικής και Ειδικής Αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Γ' Αθήνας. Τα απαραίτητα δικαιολογητικά αναφέρονται αναλυτικά στο παραπάνω έγγραφο. Σημειώνουμε ότι οι αιτήσεις των ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών θα υποβληθούν αυτοπροσώπως στη Διεύθυνση Π.Ε. Γ΄ Αθήνας εντός αποκλειστικής προθεσμίας τριών (3) ημερών, από 25-08-2015 έως και 27-08-2015.

animated gifs exclamation points 001Επισυναπτόμενα:

checkΑίτηση υποψηφίου excel icon

checkΥπεύθυνη δήλωση word super small