Προκήρυξη Πλήρωσης Θέσεων Διευθυντών 4/θεσίων Δημοτικών Σχολείων Παλαιοχωρίου και Παναγίας της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καβάλας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 27 Αυγούστου 2015
 Σας κοινοποιούμε την υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.11.3/7256/27-08-2015pdf προκήρυξη του Διευθυντή Π.Ε. Καβάλας σύμφωνα με την οποία προκηρύσσονται οι θέσεις των Διευθυντών των 4/θεσίων Δημοτικών Σχολείων Παλαιοχωρίου και Παναγίας της Διεύθυνσης Π.Ε. Καβάλας  και καλούνται οι εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων που υπηρετούν στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση που έχουν τα νόμιμα προσόντα κι επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής Διευθυντών,  να υποβάλουν αίτηση συνοδευόμενη από τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από την Παρασκευή 28 Αυγούστου 2015 έως και την Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2015,  στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης που ανήκουν οργανικά.