Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αν. Αττικής

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 27 Αυγούστου 2015

Σας κοινοποιούμε την υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.21/18959/26-08-2015pdf πρόσκληση της Διευθύντριας Π.Ε. Αν. Αττικής, σύμφωνα με την οποία καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί οι οποίοι έχουν τα νόμιμα προσόντα που προβλέπονται από τις διατάξεις του Ν. 4327/2015 να υποβάλουν αυτοπροσώπως αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά από  27-8-2015 έως 2-9-2015 στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης όπου ανήκουν οργανικά, συνοδευόμενη από βιογραφικό σημείωμα και φάκελο υποψηφιότητας στον οποίο να εμπεριέχονται όλα τα απαραίτητα για την απόδειξη των τυπικών τους προσόντων δικαιολογητικά και δήλωση προτίμησης έως τριών (3) σχολικών μονάδων (κατά σειρά προτίμησης), για την πλήρωση των παρακάτω θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων Γενικής Αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Αν. Αττικής :

2ο Δ.Σ. Γλυκών Νερών (12/θέσιο)

9ο Δ.Σ. Αχαρνών (12/θέσιο)

23ο Δ.Σ. Αχαρνών (12/θέσιο)

27ο Δ.Σ. Αχαρνών (12/θέσιο)