Κύρωση τελικών πινάκων επιλογής υποψηφίων εκπαιδευτικών προς απόσπαση στις σχολικές μονάδες των χωρών περιοχής ευθύνης των Συντονιστικών Γραφείων Βρυξελλών, Γιοχάνεσμπουργκ, Καΐρου, Κορυτσάς, Κωνσταντινούπολης, Λονδίνου, Μαριούπολης, Μελβούρνης, Μπουένος

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Σας κοινοποιούμε το υπ' αριθμ πρωτ. Φ.821/133690/Η2/27/08/2015 pdf έγγραφο της Δ/νσης Παιδείας Ομογενών, Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης, Ξένων και Μειονοτικών Σχολείων του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ, σχετικά με τους τελικούς πίνακες επιλογής υποψηφίων εκπαιδευτικών προς απόσπαση στις σχολικές μονάδες των χωρών περιοχής ευθύνης των Συντονιστικών Γραφείων Βρυξελλών, Γιοχάνεσμπουργκ, Καΐρου, Κορυτσάς, Κωνσταντινούπολης, Λονδίνου, Μαριούπολης, Μελβούρνης, Μπουένος Άϊρες, Νέας Υόρκης, Τορόντο και Αυστρίας (Σ.Γ.Ε Μονάχου), Πολωνίας (Σ.Γ.Ε Βερολίνου) εξωτερικό από το σχολικό έτος 2015-2016 και 2016 για το Νότιο Ημισφαίριο, κατά τύπο απόσπασης (με ή χωρίς το ειδικό επιμίσθιο) και με τη διάκριση πέραν ή μη της πενταετούς απόσπασης.