Ανακοίνωση Διευθυντή

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 01 Σεπτεμβρίου 2015

Λαμβάνοντας υπ' όψιν την αναστολή λειτουργίας των Υπηρεσιακών Συμβουλίων λόγω εκλογών και κατανοώντας απόλυτα την επιθυμία όλων των συναδέλφων να αποφύγουν άσκοπες μετακινήσεις και χρονοβόρες διαδικασίες αναμονής, μετά τη σημερινή ανάληψη υπηρεσίας στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β' Αθήνας, τους καλούμε να παρουσιαστούν αύριο, Τετάρτη 2 Σεπτεμβρίου 2015,  στις σχολικές μονάδες, όπως αυτές αναγράφονται στον παρακάτω πίνακα.

Σχολικές μονάδες στις οποίες θα παρουσιαστούν οι εκπαιδευτικοί  (01-09-2015)

Μετά την έγκριση της 3μελούς επιτροπής του Συμβουλίου της Επικρατείας, το ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας θα συνεδριάσει άμεσα και θα προχωρήσει στις προσωρινές τοποθετήσεις.

Οι εκπαιδευτικοί που ήρθαν με μετάθεση, με απόσπαση ή βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας και δεν θα δουν το όνομά τους στον παραπάνω πίνακα, να παρακολουθούν την ιστοσελίδα μας στην οποία με νεότερη ανάρτηση θα τους δοθούν οδηγίες.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας, προκειμένου να λύνουμε τα προβλήματα επ' ωφελεία της εκπαίδευσης.