Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή υποψηφίων στη διαδικασία πλήρωσης θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Π.Ε. Σάμου

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Σας επισυνάπτουμε το με αριθμ. πρωτ. 3298/31-8-2015pdf very small έγγραφο του Διευθυντή της Διεύθυνσης Π.Ε. Σάμου για την πλήρωση θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων Γενικής και Ειδικής Αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Σάμου. Τα απαραίτητα δικαιολογητικά αναφέρονται αναλυτικά στο παραπάνω έγγραφο. Σημειώνουμε ότι οι αιτήσεις των ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών θα υποβληθούν αυτοπροσώπως στη Διεύθυνση Π.Ε. Σάμου εντός αποκλειστικής προθεσμίας τριών (3) ημερών, από 01-09-2015 έως και 03-09-2015.

animated gifs exclamation points 001Επισυναπτόμενα:

checkΑίτηση υποψηφίου excel icon

checkΥπεύθυνη δήλωση word super small

checkΕπιλογή Διευθυντών Σχολείων-Διευκρινήσεις word super small