Πρόσκληση Διευθυντών - Διευθυντριών Σχολικών Μονάδων Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας σε Συνάντηση Εργασίας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 01 Σεπτεμβρίου 2015

Ενημερώνουμε τους Διευθυντές και τις Διευθύντριες των σχολείων ότι η συνάντηση εργασίας για τον προγραμματισμό της νέας σχολικής χρονιάς, θα γίνει  την Πέμπτη 3 Σεπτεμβρίου 2015 στα γραφεία της Δ/νσης (Ανάφης & Αγίων Αποστόλων, Νέο Ηράκλειο). Για την ώρα συναντήσεων θα υπάρξει αναλυτικό πρόγραμμα που θα ανακοινωθεί στην ιστοσελίδα μας.

Οι Διευθυντές και οι Διευθύντριες καθώς και οι Προϊσταμένες των Νηπιαγωγείων που επιθυμούν να συνεργαστούν με τον Διευθυντή Εκπαίδευσης και τον Προϊστάμενο Εκπαιδευτικών Θεμάτων για ζητήματα της Εκπαιδευτικής τους μονάδας, καθώς και για θέματα εγγραφών, μπορούν να έρθουν στα γραφεία της Διεύθυνσης από την Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2015 έως και την Παρασκευή 4 Σπετεμβρίου 2015 και ώρες 19:00-21:00.
Για τον προγραμματισμό των συναντήσεων παρακαλούμε να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο 210.60.18.087, κα Σίττα.