Προσωρινές Τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ70 που ήρθαν με απόσπαση / βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 08 Σεπτεμβρίου 2015

Σας κοινοποιούμε τις προσωρινές τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ70 που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας, όπως αυτές προέκυψαν σύμφωνα με τα μόρια και τις δηλώσεις προτίμησής τους. Οι εκπαιδευτικοί που αναγράφονται στον επισυναπτόμενο πίνακα καλούνται να αναλάβουν υπηρεσία στα αντίστοιχα σχολεία αύριο Τετάρτη 9/9/2015.
Οι εκπαιδευτικοί που έκαναν δήλωση προσωρινής τοποθέτησης και δεν αναγράφονται στον παρακάτω πίνακα θα παραμείνουν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας και θα κληθούν εκ νέου να δηλώσουν σχολεία από τα κενά που θα προκύψουν το επόμενο διάστημα.

animated gifs exclamation points 014Επισυναπτόμενα:

Τοποθετήσεις κλ. ΠΕ70 - Δασκάλων 8-9-2015