Πρόσληψη αναπληρωτών εκπαιδευτικών πλήρους ωραρίου με αυξημένα ακαδημαϊκά προσόντα για την στελέχωση των Πειραματικών και Προτύπων Σχολείων

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Σας κοινοποιούμε το υπ' αριθμ πρωτ. 140915/Δ6/9-9-2015pdf έγγραφο του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ, σχετικά με την πρόσληψη αναπληρωτών εκπαιδευτικών πλήρους ωραρίου με αυξημένα ακαδημαϊκά προσόντα για την στελέχωση των Πειραματικών και Προτύπων Σχολείων.
checkΟι ενδιαφερόμενοι καλούνται να απευθύνονται στην σχολική μονάδα προτίμησής τους, που αναφέρεται στο παραπάνω έγγραφο, για πληροφορίες σχετικά με την προθεσμία υποβολής αιτήσεων, τα απαραίτητα δικαιολογητικά κ.λ.π.