Κύρωση τελικών πινάκων επιλογής υποψηφίων εκπαιδευτικών προς απόσπαση στις σχολικές μονάδες των περιοχών Βερολίνου, Μονάχου, Ντύσσελντορφ και Στουτγκάρδης για το σχολικό έτος 2015-16-Ανακοινοποίηση στο ορθό

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Σας κοινοποιούμε το υπ' αριθμ πρωτ. Φ.821/127433/Η2/07/08/2015 pdf έγγραφο της Δ/νσης Παιδείας Ομογενών, Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης, Ξένων και Μειονοτικών Σχολείων του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ, σχετικά με τους τελικούς πίνακες επιλογής υποψηφίων εκπαιδευτικών προς απόσπαση στις σχολικές μονάδες των περιοχών Βερολίνου, Μονάχου, Ντύσελντορφ και Στουτγκάρδης για το σχολικό έτος 2015-2016, κατά τύπο απόσπασης (με ή χωρίς το ειδικό επιμίσθιο).