Οδηγίες σχετικά με την κάλυψη κενών θέσεων διευθυντών ? υποδιευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Π/θμιας - Δ/θμιας Εκπ/σης - Χρονοδιάγραμμα Επανάληψης Διαδικασίας Επιλογής Δ/ντών Σχολικών Μονάδων

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Κοινοποιούμε την υπ'αριθμ. πρωτ. Φ.361.22/146 /152229 /E3/29-9-2015 εγκύκλιο του Αυτοτελούς Τμήματος Στελεχών Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης του ΥΠ.Π.Ε.Θ., σχετικά με την κάλυψη κενών θέσεων διευθυντών ? υποδιευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας - Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, εργαστηριακών κέντρων και υπευθύνων τομέων Ε.Κ. και το χρονοδιάγραμμα επανάληψης διαδικασίας επιλογής των στελεχών αυτών.