Προσωρινές Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 09 Οκτωβρίου 2015

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β' Αθήνας, κ. Πάρις Βεντήρης ανακοινώνει τις προσωρινές τοποθετήσεις των αναπληρωτών εκπαιδευτικών ειδικής αγωγής κλ. ΠΕ60.50, κλ. ΠΕ61 και κλ. ΠΕ71, οι οποίες έγιναν κατα προτεραιότητα σε Ειδικά Σχολεία σύμφωνα με τη σειρά κατάταξης του πίνακα αναπληρωτών (από το τέλος προς τα πάνω) και ακολούθως σε Τμήματα Ένταξης λαμβάνοντας υπόψη τις δηλώσεις τοποθέτησης που κατατέθηκαν. Παρακαλούνται οι εν λόγω εκπαιδευτικοί να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία τη Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2015 στις σχολικές μονάδες που αναγράφονται στους παρακάτω πίνακες.

Για την παραλαβή της σύμβασης θα ενημερωθείτε με νεότερη ανακοίνωση.

Επισυναπτόμενα:

Προσωρινές Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Δασκάλων Ειδικής Αγωγής κλ. ΠΕ71

Προσωρινές Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής κλ.ΠΕ60.50 & κλ. ΠΕ61