Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα Αγωγής Υγείας «Κατανόηση των δυσκολιών του παιδιού νηπιακής ηλικίας στην οικογένεια και το σχολείο και πρόληψη της ενδοσχολικής βίας»

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 12 Οκτωβρίου 2015

H Διεύθυνση Π.Ε. Β΄ Αθήνας, μέσω της Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας, σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας των Δήμων Παπάγου Χολαργού-Αγ. Παρασκευής-ΟΚΑΝΑ «Αργώ» θα πραγματοποιήσουν επιμορφωτικό σεμινάριο για Νηπιαγωγούς της Β΄ Δ/νσης Αθηνών, με  τίτλο:

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.