Πλήρωση κενών θέσεων Υποδιευθυντών 10/θ και άνω Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2015

Ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας προκηρύσσει τις κενές θέσεις των Υποδιευθυντών των παρακάτω 10/θ και άνω Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας:

• 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
  • 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  • 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ
  • 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  • 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  • 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
  • 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  • 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

και καλεί τους εκπαιδευτικούς που πληρούν τις προϋποθέσεις των παραπάνω διατάξεων κι επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα Υποδιευθυντή,  να υποβάλουν αίτηση συνοδευόμενη από    τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από την 23/10/2015 έως και την 27/10/2015 στο Διευθυντή/ στη Διευθύντρια της σχολικής μονάδας όπου ανήκουν οργανικά, προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής.

Επισυναπτόμενα:

Προκήρυξη