Πρόσκληση συμμετοχής στο Τοπικό Θεματικό Δίκτυο Αγωγής και Προαγωγής της Υγείας με θέμα: «Δικτυώσου στο Ασφαλές και Ανοιχτό Σχολείο για όλους»

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 11 Νοεμβρίου 2015
H Διεύθυνση Π.Ε. Β΄ Αθήνας (έγγραφο με αριθ. πρωτ. 10042/11-11-2015 της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας), μέσω της Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας, προτίθεται να ιδρύσει και να λειτουργήσει την τρέχουσα σχολική χρονιά Τοπικό Θεματικό Δίκτυο Αγωγής και Προαγωγής της Υγείας με θέμα:

«Δικτυώσου στο Ασφαλές και Ανοιχτό Σχολείο για όλους»

Σας προσκαλούμε να συνδιαμορφώσουμε με τις δικές σας προτάσεις το Δίκτυο και να συμμετέχετε σε αυτό.

Δηλώσεις συμμετοχής: έως Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2015 στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών είναι προαιρετική.

Επισυναπτόμενα:

Αίτηση/Δήλωση συμμετοχής