Πρόσκληση συμμετοχής στο Δίκτυο Τοπικής Ιστορίας με θέμα «ΔιαβάΖΟΥΜΕ τις πόλεις μας? και μία ακόμη»

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 13 Νοεμβρίου 2015
Σας ενημερώνουμε ότι η Διεύθυνση Π.Ε. Β΄ Αθήνας (έγγραφο με αριθμ. πρωτ. 9903/9-11-2015 της Δ/νσης Β' Αθήνας) και η Διεύθυνση Π.Ε. Ανατ. Θεσσαλονίκης δια των Υπευθύνων Πολιτιστικών Θεμάτων καθώς και η Διεύθυνση Π.Ε. Αργολίδας δια της Υπεύθυνης Σχολικών Δραστηριοτήτων προτίθενται να λειτουργήσουν στο πλαίσιο υλοποίησης προγραμμάτων Πολιτιστικών Θεμάτων το Δίκτυο Τοπικής Ιστορίας με θέμα:

«ΔιαβάΖΟΥΜΕ τις πόλεις μας… και μία ακόμη»

Το Δίκτυο απευθύνεται σε όλους τους εκπαιδευτικούς ΠΕ70 και ειδικοτήτων της Ε’ και ΣΤ’ τάξης των Δημοτικών Σχολείων της Β’ Αθήνας, της Αν. Θεσσαλονίκης και του Ν. Αργολίδας.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν τη συνημμένη δήλωση συμμετοχής στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Η συμμετοχή στο Δίκτυο είναι προαιρετική.
Επισυναπτόμενα:

Αίτηση/Δήλωση συμμετοχής