Διευκρινίσεις σχετικά με τη θητεία διευθυντών και υποδιευθυντών σχολικών μονάδων Π/θμιας - Δ/θμιας εκπαίδευσης και Ε.Κ., προϊσταμένων ολιγοθέσιων σχολικών μονάδων πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης, καθώς και με την κάλυψη θέσης διευθυντή σχολικών μονάδων στην περί

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2016
neo Σας κοινοποιούμε το υπ΄αριθμ. πρωτ. Φ.361.22/46/137244/Ε3/26-08-2016 έγγραφο του ΥΠ.Π.Ε.Θ. με θέμα «Διευκρινίσεις σχετικά με τη θητεία διευθυντών και υποδιευθυντών σχολικών μονάδων πρωτοβάθμιας - δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και Ε.Κ. καθώς και προϊσταμένων ολιγοθέσιων σχολικών μονάδων πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης – διευκρινίσεις σχετικά με την κάλυψη θέσης διευθυντή σχολικών μονάδων στην περίπτωση συγχώνευσης»