Λειτουργικά Κενά σε τμήματα ένταξης για Εκπαιδευτικούς Ειδικής Αγωγής κλάδου ΠΕ70 ΕΑΕ για το σχολ. έτος 2016-17- Ανακοινοποίηση στο Ορθό

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Κοινοποιούμε το παρακάτω έγγραφο για την κάλυψη των Λειτουργικών Κενών σε Τμήματα Ένταξης από Εκπαιδευτικούς κλάδου ΠΕ70 ΕΑΕ (Προστέθηκε επιπλέον ένα κενό στο 5ο Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής).
Ανακοινοποίηση στο Ορθό: Έγγραφο για τα λειτουργικά κενά σε Τμήματα Ένταξης Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας pdf

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί μπορούν να υποβάλουν σχετική αίτηση στο Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄Αθήνας μέχρι και την Τρίτη 30-8-2016 στις 12:00 μ.μ.