Παράταση χρόνου για δήλωση προσωρινής τοποθέτησης εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ11 που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 07 Σεπτεμβρίου 2016
Ενημερώνουμε  τους  εκπαιδευτικούς  ειδικότητας κλάδου ΠΕ11 – Φυσικής Αγωγής που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ  ότι μετά την τοποθέτηση υπεραρίθμου εκπαιδευτικού  στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Παπάγου(ομάδα 24)  δημιουργείται λειτουργικά κενή θέση κλάδου ΠΕ11 στο 3ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο  Ν. Ψυχικού(ομάδα 45).

Όσοι εκπαιδευτικοί επιθυμούν να δηλώσουν την παραπάνω σχολική μονάδα να υποβάλουν νέα δήλωση προσωρινής  τοποθέτησης σήμερα 7-9-2016 και μέχρι τις 13:30 μ.μ. αποκλειστικά και μόνο με ηλεκτρονικό τρόπο συμπληρώνοντας την φόρμα όπως αναρτήθηκε στην προηγούμενη πρόσκληση για δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων.