Πλήρωση κενών - κενούμενων θέσεων Προϊσταμένων 2/θ και άνω Νηπιαγωγείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 23 Σεπτεμβρίου 2016

Σας κοινοποιούμε την υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.11.4/8064/23-09-2016pdf προκήρυξη του Διευθυντή Π.Ε. Β' Αθήνας σύμφωνα με την οποία προκηρύσσονται οι θέσεις των Προϊσταμένων Νηπιαγωγείων των παρακάτω Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, για διετή θητεία (μέχρι 31-07-2018) και υπόλοιπο θητείας (μέχρι 31-07-2017)  και καλούνται οι εκπαιδευτικοί που πληρούν τις προϋποθέσεις των διατάξεων που αναφέρονται στην προκύρυξη κι επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα Προϊσταμένου / νης Νηπιαγωγείου,  να υποβάλουν αίτηση συνοδευόμενη από τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από την Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2016 έως και την Τετάρτη 28  Σεπτεμβρίου 2016, για τη σχολική μονάδα όπου ανήκουν οργανικά, προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής:

1. 9ο Νηπιαγωγείο Αγίας Παρασκευής

2. 3ο Νηπιαγωγείο Αγίας Παρασκευής

3. 2ο Νηπιαγωγείο Βριλησσίων

Επισυνάπτονται:

checkΗ αίτηση υποψηφίου-ας Προϊσταμένου-νηςword

checkΗ υπεύθυνη δήλωση υποψηφίου-ας Προϊσταμένου-νης word