Συγκρότηση τριμελών Εφορευτικών Επιτροπών που θα διεξαγάγουν τις εκλογές της 2ης-11-2016, για την ανάδειξη αιρετών μελών των ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας, ΑΠΥΣΠΕ Αττικής και ΚΥΣΠΕ καθώς και ορισμός περιοχών και σχολείων αρμοδιότητάς τους

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 31 Οκτωβρίου 2016

Σας κοινοποιούμε την υπ' αριθμ. πρωτ Φ.31/16345/20-10-2016 απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Αττικής, σχετικά με την συγκρότηση τριμελών Εφορευτικών Επιτροπών που θα διεξαγάγουν τις εκλογές της 2ης-11-2016, για την ανάδειξη αιρετών μελών των ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας, ΑΠΥΣΠΕ Αττικής και ΚΥΣΠΕ καθώς και το ορισμό περιοχών και σχολείων αρμοδιότητάς τους.