Αποσπάσεις εκπαιδευτικών κλ. ΠΕ70-Δασκάλων και κλ.ΠΕ60-Νηπιαγωγών εντός του ΠΥΣΠΕ , για το σχολικό έτος 2017-2018 και δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων αναπληρωτών κλ. ΠΕ70 - κλ.ΠΕ60 Γενικής Αγωγής στα εναπομείναντα κενά

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 09 Σεπτεμβρίου 2016

Με την  αριθ.  26 / 08-09-2017  Πράξη του  το ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας,

Πρότεινε να αποσπασθούν από σχολική μονάδα σε σχολική μονάδα εντός του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας  οι παρακάτω εκπαιδευτικοί  κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής μέχρι τη λήξη του διδακτικού  έτους  2017 ? 2018.

Πίνακας αποσπασμένων εντός του ΠΥΣΠΕ κλ.ΠΕ70 - Δασκάλων

Πίνακας αποσπασμένων εντός του ΠΥΣΠΕ κλ.ΠΕ60 - Νηπιαγωγών

Κατόπιν τούτου επαναπροσδιορίζονται τα εναπομείναντα κενά κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής ώστε να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων  οι αναπληρωτές  εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής .

Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής παρακαλούνται να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν το συνημμένο Έντυπο Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων, να το αποθηκεύσουν με όνομα τον Αριθμό Μητρώου τους και να την αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση anaplhrwtes@gmail.com  μέχρι Κυριακή  10-9-2017 και ώρα 13:00.

Συνημμένα:

Εναπομείναντα κενά κλ. ΠΕ70- Δασκάλων

Εναπομείναντα κενά κλ. ΠΕ60 - Νηπιαγωγών

Έντυπο δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων