Πρόσκληση σε διαδικτυακή συνάντηση σύνδεσης και ενδυνάμωσης με τίτλο «Γιατί πόλεμος; Τι απαντάμε στα παιδιά»

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 04 Μαρτίου 2022 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Η Δ/νση Π.Ε. Β΄ Αθήνας , σε συνέχεια των δράσεων και παρεμβάσεων της για την υποστήριξη των μελών της σχολικής κοινότητας, διοργανώνει διαδικτυακή συνάντηση  σύνδεσης και ενδυνάμωσης για εκπαιδευτικούς   των σχολικών μονάδων περιοχής ευθύνης της και για γονείς και κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών που φοιτούν σε αυτές, με τίτλο: «Γιατί πόλεμος; Τι απαντάμε στα παιδιά», την Παρασκευή 11/3/2022 και ώρες 18:00-20:00.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.