Πλήρωση θέσεων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2023 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΟΥΜΕ την πλήρωση των θέσεων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας και καλούμε τους ενδιαφερόμενους Εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που έχουν τα νόμιμα προσόντα να υποβάλουν σχετική αίτηση, συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά.

Οι ενδιαφερόμενοι υποβάλλουν τις αιτήσεις υποψηφιότητας για την επιλογή τους ως Υποδιευθυντές Σχολικών Μονάδων, μαζί με τα αντίστοιχα δικαιολογητικά, αποκλειστικά και μόνον ηλεκτρονικά στην διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. από την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 μέχρι και την Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023.