Πρόσκληση δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων υποψήφιων Διευθυντών της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 10 Οκτωβρίου 2023 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Μετά την ανακοίνωση της με αριθμ. Πρωτ. 19390/9-10-2023 Απόφασης του Περιφερειακού Διευθυντή  Α/θμιας και Β/θμιας  Εκπαίδευσης Αττικής με θέμα  «Κύρωση τελικών ενιαίων αξιολογικών πινάκων υποψήφιων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας »  καλούμε  τους εγγεγραμμένους στους πίνακες να υποβάλουν δήλωση τοποθέτησης με σειρά προτίμησης για τις σχολικές μονάδες που επιθυμούν να τοποθετηθούν, εντός αποκλειστικής προθεσμίας δύο (2) εργασίμων ημερών.

Υποψήφιοι που δεν υποβάλουν δήλωση προτίμησης διαγράφονται από τον πίνακα.