Πρόσκληση σε επιμορφωτική-ενημερωτική ημερίδα

Κατηγορία: Ενδοσχολική βία - Stop bullying Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 12 Μαρτίου 2024

Καλούνται οι Διευθυντές/Διευθύντριες και οι Υπεύθυνοι Σχολικής Βίας των σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β Άθήνας σε επιμορφωτική-ενημερωτική ημερίδα, που διοργανώνει η "Ομάδα Δράσης για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Ενδοσχολικής Βίας και του Εκφοβισμού" της Δ/νσης Π.Ε. Β' Άθήνας με τίτλο: «Σχολικός Εκφοβισμός και Βία στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση: Πρόληψη - Παρέμβαση - Καλές Πρακτικές», που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 13/03/2024 και ώρα 08.00 - 14.00 στο Αμφιθέατρο του 1ου ΕΠΑΛ Αγίας Παρασκευής (Παπαφλέσσα 17, Αγία Παρασκευή, Στάση Μετρό Νομισματοκοπείο, Είσοδος από οδό Λυκείου).