Βίντεο και υλικό εισηγήσεων από την επιμορφωτική-ενημερωτική ημερίδα για την Ενδοσχολική βία (13-3-2024)

Κατηγορία: Ενδοσχολική βία - Stop bullying Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 22 Μαρτίου 2024

Στους ηλεκτρονικούς συνδέσμους που ακολουθούν μπορείτε να παρακολουθήσετε βίντεο από την επιμορφωτική - ενημερωτική ημερίδα, που διοργάνωσε η "Ομάδα Δράσης για την Πρόληψη και Αντιμετώπιση της Ενδοσχολικής Βίας και του Εκφοβισμού" της Δ/νσης Π.Ε. Β' Άθήνας με τίτλο: «Σχολικός Εκφοβισμός και Βία στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση: Πρόληψη - Παρέμβαση - Καλές Πρακτικές», που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 13/03/2024 και ώρα 08.00 - 14.00 στο Αμφιθέατρο του 1ου ΕΠΑΛ Αγίας Παρασκευής.

Πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να κάνετε download στον ηλεκτρονικό σας υπολογιστή όλες τις παρουσιάσεις των εισηγητών της ημερίδας για την Ενδοσχολική βία.