ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ60 ? ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ( Β΄ ΦΑΣΗ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ)

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 31 Μαϊος 2017

Σας ανακοινώνουμε ότι, σύμφωνα με την αριθμ. 14 / 30-5-2017 Πράξη του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας, έγινε οριστική τοποθέτηση εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ60 – Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής σε σχολική μονάδα της Διεύθυνσης Π.Ε. Β’ Αθήνας ( β΄ φάση μεταθέσεων ), ως ακολούθως:

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ60 -  ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Π.Ε. ( Β΄ΦΑΣΗ )

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ONOMA ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  ΕΚΑΛΗΣ