Πίνακες Παράλληλης Στήριξης

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 04 Ιουλίου 2017

Ενημερώνουμε τους Διευθυντές/τριες των Δημοτικών Σχολείων & τις Προϊσταμένες των Νηπιαγωγείων αρμοδιότητάς μας ότι έχουν αποσταλεί στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις των σχολείων 3 αρχεία (ένα εκ των οποίων έχει 2 φύλλα)  με πίνακες που αφορούν τις παράλληλες στηρίξεις, ΕΒΠ και Σχολικούς Νοσηλευτές. Παρακαλούμε να  ελεγχθούν τα αρχεία ως προς τα σημεία που αφορούν την κάθε σχολική μονάδα για τυχόν λάθη ή παραλήψεις. Παρακαλούμε να μας ενημερώσετε σε περίπτωση που διαπιστώσετε μετά  από το σχετικό έλεγχο τυχόν λάθος ή παράληψη.

Τα συνημμένα, στο e-mail που έχει σταλεί, είναι τα ακόλουθα:

ΔΗΜΟΤΙΚΑ:

ΠΙΝΑΚΑΣ 1_ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ_ΔΗΜ._ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ_ΝΕΕΣ ( 2 ΦΎΛΛΑ)

ΠΙΝΑΚΑΣ 2_ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΕ ΕΒΠ_ΔΗΜ.

ΠΙΝΑΚΑΣ 3_ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΕ ΣΝ ? ΔΗΜ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ:

ΠΙΝΑΚΑΣ 1_ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ_ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ_ANANEΩΣΕΙΣ_ΝΕΕΣ ( 2 ΦΎΛΛΑ)

ΠΙΝΑΚΑΣ 2_ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΕ ΕΒΠ ?ΝΗΠ

ΠΙΝΑΚΑΣ 3_ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΕ ΣΝ - ΝΗΠ