Τελικός ενιαίος αξιολογικός πίνακας με βάση το σύνολο των μορίων μετά την αποτίμηση των κριτηρίων των παρ. 2, 3 και 4 του άρθρου 14 του Ν. 3848 / 2010, όπως ισχύει, των υποψηφίων Διευθυντών/ντριών σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 19 Ιουλίου 2017

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β΄ Αθήνας ανακοινώνει τον τελικό ενιαίο αξιολογικό πίνακα, κατά φθίνουσα σειρά, των υποψηφίων Διευθυντών/ντριών σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, έτους 2017, μετά την αριθμ. 18/19-7-2017 Πράξη του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Επιλογής Στελεχών Β΄ Αθήνας, με την οποία το διευρυμένο Π.Υ.Σ.Π.Ε. προέβη σε αξιολογική κατάταξη των υποψηφίων με βάση το σύνολο των μορίων που προκύπτουν από την αποτίμηση των κριτηρίων των παραγράφων 2, 3 και 4 του άρθρου 14 του Ν. 3848/2010, όπως ισχύει και στην κατάρτιση του ανωτέρω πίνακα.

Επισημαίνουμε ότι στις περιπτώσεις ισοβαθμίας των υποψηφίων στον αξιολογικό πίνακα, η κατάταξη έγινε σύμφωνα με το αριθμ. Φ.361.22/45/123511/Ε3/19-07-2017 διευκρινιστικό έγγραφο του ΥΠ.Π.Ε.Θ.

Οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλλουν ένσταση κατά του πίνακα εγγράφως εντός τριών (03) ημερών από 19-7-2017 μέχρι 21-7-2017και ώρα 15:00.

Οι υποψήφιοι Γαρυφαλλίδου Δέσποινα, Καραΐσκος Νικόλαος και Σιμάτου Λευκοθέα, αποκλείονται από τη διαδικασία, επειδή δεν προσήλθαν για τη συνέντευξη.

Τελικός ενιαίος αξιολογικός πίνακας υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Διεύθυνσης Π.Ε. Β' Αθήνας