Τοποθέτηση Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β' Αθήνας

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 28 Ιουλίου 2017

Σύμφωνα με την Αρ.Πρωτ.Φ.32/11317/28-7-2017 Απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Αττικής, σας ανακοινώνουμε τις τοποθετήσεις, για το συμφέρον της Υπηρεσίας στις αντίστοιχες θέσεις Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β' Αθήνας, των εκπαιδευτικών που περιλαμβάνονται στον παρακάτω πίνακα, με τριετή θητεία η οποία λήγει στις 31/7/2020. Οι τοποθετούμενοι υποχρεούνται να αναλάβουν υπηρεσία την 1η Αυγούστου 2017.