Τοποθέτηση Προϊσταμένων Νηπιαγωγείων και ολιγοθέσιων Δημοτικών Σχολείων, όλων των τύπων, της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 19 Σεπτεμβρίου 2017

Με την αριθ. 23 / 18-09-2017 Πράξη του το Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Επιλογής Στελεχών σχολικών μονάδων (Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β? Αθήνας),

A. Πρότεινε την τοποθέτηση στις αντίστοιχες θέσεις Προϊσταμένων 2/θ και 3/θ Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων, όλων των τύπων, της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας των παρακάτω εκπαιδευτικών με τριετή θητεία, η οποία λήγει στις 31 - 7 - 2020.

Β. Πρότεινε την τοποθέτηση στις αντίστοιχες θέσεις Προϊσταμένων 1/θ Νηπιαγωγείων, όλων των τύπων, της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας των παρακάτω εκπαιδευτικών με τριετή θητεία, η οποία λήγει στις 31 - 7 ? 2020.

Οι Προϊσταμένες/Προϊστάμενοι θα αναλάβουν υπηρεσία στην αντίστοιχη σχολική μονάδα τοποθέτησής τους, σήμερα Τρίτη 19-9-2017. Αντίγραφο της ανάληψης υπηρεσίας θα κατατεθεί στην υπηρεσία μας (κ. Θεοδωρίδου).

Πίνακας τοποθετήσεων προϊσταμένων 2/θ - 3/θ Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων

Πίνακας τοποθετήσεων προϊσταμένων 1/θ Νηπιαγωγείων