Υποβολή ενστάσεων, αιτήσεων επανεξέτασης, ανάκλησης απόσπασης, τροποποίησης αποσπάσεων και νέων αιτήσεων απόσπασης εκπαιδευτικών Π.Ε. και Δ.Ε. για το διδακτικό έτος 2018-19

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 03 Ιουλίου 2018
 Σας ενημερώνουμε ότι μετά την ανακοίνωση των αποσπάσεων εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε ΣΜΕΑΕ, ΚΕΣΥ (πρώην ΚΕΔΔΥ), Μουσικά και Καλλιτεχνικά Σχολεία και από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ και ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ, το ηλεκτρονικό σύστημα ΟΠΣΥΔ θα είναι ανοιχτό συγκεκριμένες ημερομηνίες σύμφωνα με την επισυναπτόμενη  εγκύκλιο.