ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 13 Νοεμβρίου 2018

Ο Διευθυντής Διεύθυνσης Π.Ε Β΄ Αθήνας σας ανακοινώνει ότι με την αριθμ. 10/12-11-2018 Πράξη του Π.Υ.Σ.Π.Ε. επιλογής στελεχών τοποθετήθηκαν οι Υποδιευθυντές Σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας.

Οι υποδιευθυντές, όπως αυτοί αναφέρονται στους συνημμένους πίνακες, αναλαμβάνουν υπηρεσία από την ημέρα τοποθέτησής τους (12-11-2018 ),θα κατεβάσουν το συνημμένο αρχείο πράξης ανάληψης υπηρεσίας υποδιευθυντή, θα το συμπληρώσουν σε δύο αντίτυπα.Το πρώτο αντίτυπο θα διατηρηθεί στο αρχείο του σχολείου και το δεύτερο θα το διαβιβάσουν στο Οικονομικό Τμήμα (υπόψη κ. Θεοδωρίδου ΄Ελενας) της Δ/νσης Π/θμιας Β' Αθήνας.

Συνημμένα:

Πίνακας τοποθετήσεων Υποδιευθυντών Α'