Ανακοινοποίηση κενών Δημοτικών Σχολείων για Παράλληλη Στήριξη

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 27 Αυγούστου 2020

Σας ενημερώνουμε ότι εκ' παραδρομής δεν είχε συμπεριληφθεί στα κενά της Παράλληλης Στήριξης ΠΕ70-ΠΕ71 το Διαπολιτισμικό ΔΣ Αλσούπολης. Παρακαλούνται  οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί  ΠΕ70 και ΠΕ71 (ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ)   που επιθυμούν να συμπεριλάβουν στις προτιμήσεις τους το Διαπολιτισμικό ΔΣ Αλσούπολης να στείλουν νέα δήλωση προτίμησης στο dilosischools@gmail.com το αργότερο μέχρι την Πέμπτη  27/8/2020 και ώρα 24.00, με όνομα αρχείου το επώνυμό τους και τη λέξη ανακοινοποίηση.